Z sekundy na sekunde

Awatar użytkownika
Maksymiliana
Moderator

Z sekundy na sekunde

04 wrz 2018, 15:50

Biorę anafranil w ilościach 2x dziennie 10mg.
Przez większość czasu jest okej, jednak gdy ktoś na mnie nakrzyczy, czy powie złe słowo, to czuje się tak, jakbym wgl nie była na antydepresancie, wszystko się wali, zapada się pode mną. Przebłyski autodestrukcyjne się pojawiają, nie umiem z nimi walczyć. Chce mi się wieszać. Jednak po jakimś czasie to mija. Wszystko wraca do normy, jednak te myśli które były po tym "ataku" zostają mi w głowie, ciągle myślę co z nimi zrobić.
Chciałam, prosiłam psychiatrę, żeby mi zmienił lek, albo zwiększył maksymalnie dawke, to on że nie może. Jak nie może, jak widzi, że czasami źle mi w głowie.......... :(

blacktea
Zaprzyjaźnieni

Re: Z sekundy na sekunde

04 wrz 2018, 16:43

Też mam takie doły. Zazwyczaj wtedy kładę się pod kołdełkę :) Antydepresantu nie mam w ogóle bo żle na mnie wpływa, psychotycznie, może dlatego nie chce Ci lekarz dać większej dawki.
Naleśnikiem się nie ogolisz.

Awatar użytkownika
Maksymiliana
Moderator

06 wrz 2018, 23:01

Chyba tak jest, masz rację, przemyślałam temat i wole mieć doła niż psychoze :)

Awatar użytkownika
danielek
Zaprzyjaźnieni
Zawód: portier

27 wrz 2018, 6:07

Maksymiliana pisze:Chyba tak jest, masz rację, przemyślałam temat i wole mieć doła niż psychoze :)

Ja na odwrót.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Maksymiliana
Moderator

29 wrz 2018, 12:49

Ano widzisz :) każdy czasem tak ma

Awatar użytkownika
Maksymiliana
Moderator

23 sty 2019, 21:54

Pani psychiatra dziś mi powiedziała, że moja depresja nie jest głęboka :D

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

23 sty 2019, 22:09

Maksymiliana pisze:Pani psychiatra dziś mi powiedziała, że moja depresja nie jest głęboka :D

To dobrze :)
Mi kiedyś powiedziała że moja schiza nie jest ciężka , innym razem że poznałem ją na tyle że jest ze mną dobrze i wiem kiedy i jak reagować.
- Co tam u ciebie ?
- Od czego mam zacząć ? Od początku świata ?

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

23 sty 2019, 22:38

Maksymiliana pisze:Przez większość czasu jest okej, jednak gdy ktoś na mnie nakrzyczy, czy powie złe słowo, to czuje się tak, jakbym wgl nie była na antydepresancie, wszystko się wali, zapada się pode mną. Przebłyski autodestrukcyjne się pojawiają, nie umiem z nimi walczyć. Chce mi się wieszać.

Hm... Współczuję wam tego, sposób w jaki reagujecie na stres i przykrości to musi sprawiać naprawdę wiele cierpienia i zapewne zdrowia zje nie mało a powrót do równowagi po takich przeżyciach to też pewnie nie mała gratka.
Osobiście tak nie mam ale potrafię sobie to wyobrazić. Sama natomiast mam tak nadreaktywne jakby podkręcone mechanizmy obronne że w takich sytuacjach po prostu odcina mnie od sposobności myślenia i czucia tylko pustka. Później tylko się ganiam i zła jestem że nie mogłam w jakikolwiek sposób się sprzeciwwstawić. Wy natomiast macie na odwrót tych emocji w was jest aż nad...
"Narysuj mi baranka..."

Wróć do „Depresja”