Polecam dobra Psychoterapeutke z Warszawy

Awatar użytkownika
NatalieG
Początkujący
Zawód: Nauczyciel

Polecam dobra Psychoterapeutke z Warszawy

05 paź 2018, 10:55

Hej wam!

Jestem nowa na tym forum, dlatego tez postanowiłam dodać nowy temat, otóż ide z pomocą dla tych, którzy potrzebują pomocy psychoterapeutycznej. Mianowicie, chciałabym polecić dobra Psychoterapeutke z Warszawy- Pania Marie Wolak- Chmiel.

Krótki opis: Pani Marysia jest osoba bardzo wrażliwa na cudza krzywdę , chętnie służy pomocą. Wprowadza luźna atmosferę na sesjach, wiec nie ma mowy o stresie. Można rozmawiac na każdy temat, stara sie analizować i poprawnie tłumaczyć nasz krzywy pkt widzenia i inne odbieranie rzeczywistości spowodowane choroba ( bynajmniej ja tak mam) Jest to taki typ terapeutki, z która można stworzyć niesamowita wieź w relacji pacjent-terapeuta. Mogłabym na temat Pani Marysi jeszcze wiele napisać, ale musicie przekonać sie sami;)
Jest godna polecenia!

Pozdrawiam
Natalie

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Czarownik

Re: Polecam dobra Psychoterapeutke z Warszawy

05 paź 2018, 13:03

Pierwszy post i reklama :|
Napisz coś o sobie ;)
''Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć."

Awatar użytkownika
NatalieG
Początkujący
Zawód: Nauczyciel

05 paź 2018, 13:09

Fasolka pisze:Pierwszy post i reklama :|
Napisz coś o sobie ;)

Nie rozumiem, idę z pomocą dla osob,ktore potrzebują pomocy. Uwazam,ze skoro kogos polecam, wypadałoby napisac kilka zdan o tej osobie. Nie interpretuje tego jako reklamy?Dziele sie wlasnymi doswiadczeniami.Po prostu.

Pozdrawiam
N.

Awatar użytkownika
danielek
Zaprzyjaźnieni
Zawód: portier

06 paź 2018, 8:47

Natalie G witaj.Fasolka daj jej spokój Ty diabełku ;)

Wróć do „Leki i psychoterapie”