Zeldox i kwetiapina

sebast
Zaprzyjaźnieni

Zeldox i kwetiapina

05 maja 2018, 15:30

Mam pytanie. Jest z was ktoś na monoterapii zeldoxem lub kwetiapiną jeśli tak jakie dawki bierzecie i jak te leki wpływają waszą senność, koncentrację i myślenie ? Niedługo mam wizytę u lekarki i zastanawiam się nad zmianą leku.

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Pracownik administracyjno - biurowy

Re: Zeldox i kwetiapina

10 kwie 2019, 12:42

Cześć Sebast, czy udało Ci się zmienić lek na zeldox (zypsila) ? Jestem ciekawa tego leku, zastanawiam się nad zmianą na ten lek.
A może ktoś z tu obecnych na forum zna ten lek i mógłby podzielić się doświadczeniem z tym lekiem?

Jeśli chodzi o ketrel, ja źle się czułam na tym leku, zarówno na zwykłym jak i tym o przedłużonym uwalnianiu. Mnie zamulał, zwiększył apetyt, przez co ma się niepochamowana ochotę jeść, dużo jeść, bardzo kalorycznie. Po zażyciu powala na łóżko. No i w moim przypadku zwiększył prolaktyne do tego stopnia że dostałam mlekotok.
Znam koleżankę która bierze ten lek i sobie chwali. Żyje aktywnie, zarówno pracuje jak i ma siłę na swoje pasje, spotkania ze znajomymi. I wiem że jej nie podnosi prolaktyny.
Jak widać jeden lek, dwa różne organizmy, dwa różne odczucia.
/kawa/

Wróć do „Leki i psychoterapie”