Nieleczona shizofremia- Sutki

Michal88
Początkujący

Nieleczona shizofremia- Sutki

09 sty 2020, 22:14

Do czego i do jakiego stanu może doprowadzić shizofremia-. W sumie mogę powiedzieć że choruje już Czwarty rok bez leczej czyli bez przyjmowana leków czy dłużej tego do końca nie wiem. Już teraz mam bardzo duże problemy z pamięcią rano albo popołudniu powiem cze coś mam zrobić albo kupić czy przynieść ale już na drugi dzień tego nie pamięta ba nawet tego samego dnia. Jak oglądam np film to patrzę się na niego niby oglądam ale nie przyswajam informacji obejrzę film i jak ktoś by się o coś zapytał to nie wiem i nie pamiętam co w nim było. Np pisanie na klawiaturze komputera od zawsze był z tym problem pisze jakieś zdania z głowy albo przepisuje tekst i jak się później okazuje tam pisze zupełnie coś innego hee albo brakuje albo są poprzestawiane litery tak samo z czytaniem czytam tekst a jednak niektóre wyrazy są inne niż są napisane. Jak przeczytam to też nie wiem o czym czytałem. Mało jem albo w ogóle nie jem cały dzień. Wypowiadanie rozmowa konwersacja to na porządku dziennym problem. Do tego zmęczenie senność nic się nie chce brak logicznego myślenia.

Michal88
Początkujący

Re: Nieleczona shizofremia- Sutki

09 sty 2020, 23:06

Dodatkowo mam też problemy seksualne ze zwodem utrzymaniem zwodu i osiągnięcia orgazmu.

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

10 sty 2020, 7:48

Dlaczego się nie leczysz ? :|

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

10 sty 2020, 8:52

Leki w schizofrenii to podstawa.

Biorę leki ale mam problemy z pamięcią i koncentracją. Nie jakieś poważne ale mam.

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

10 sty 2020, 10:03

Też mam problemy z pamięcią i koncentracją ale nie są tak silne jak kiedyś.

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

10 sty 2020, 16:31

Czekaj, czwarty rok bez leczenia i nie miałeś nawrotu? Tak sobie wegetujesz, ale bez psychozy? Dziwne, ale w sumie ja się nie znam.

Ale fakty są takie, że jak neuroprzekaźniki w mózgu nie pracują prawidłowo, to mózg się niszczy i szwankuje. I efekty widać u Ciebie, z tego co piszesz. Nawet jeśli to nie jest psychoza, to są takie skutki jak napisałeś, a lepiej nie będzie jeśli nic z tym nie zrobisz.

Ja studiuję i pracuję i mój mózg osiąga najlepsze wyniki od czasów końca gimnazjum/początku liceum, czyli momentu, w którym zachorowałam. Tylko nie jestem w stanie czytać i to mnie boli... Ale moje dobre funkcjonowanie to zasługa dobrego lekarza i dobrze dobranych leków.
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

10 sty 2020, 21:05

Kluskowa pisze:Czekaj, czwarty rok bez leczenia i nie miałeś nawrotu? Tak sobie wegetujesz, ale bez psychozy?

A może nie ma świadomości choroby ?

Kiedyś czytałem o kimś kto w wieku 60 lat pierwszy raz trafił do psychiatryka i okazało się że większość życia choruje.

Michal88
Początkujący

10 sty 2020, 23:43

Od 11roku życia choruję na zespół touretta przyjmowałem różne kombo leków w szpitalu w wieku 17 lat przepisano mi Orap i asentre ale po kilku latach leki przestały działać trafiłem do lekarza neurologa i miałem różne leki multum neuropatyków wszystkie na shifofremie i padaczkę chorobę dwóbiegunowa jak się pytałem lekarza do czego takie leki bo zespół touretta jest nie uleczalny i nie ma na to lekarstwa ale takie leki mogą złagodzić tiki. Potem wyjechałem za granicę tam mi 1 raz mi odj...eb podobno po śmierci ojca podobno miala by to tylko psychoza ale lekarze mówili że nie potrzebuje żadnych leków i ich nie dostałem. Byłem nie dawno u polskiego psychiatry i on nie dokonca wieży w mojego touretta ba nawet powiedział że nie jestem na niego chory po tym jak mu potwiedziałem że kiedyś lekarz przepisał mi tisercin wziąłem tylko jedna tabletkę na noc i odleciałem w łóżku jak naćpany wykręcali mnie oto prawie całą noc i stwierdził że nie mam tureta miałem też robione EEG bo potejrzawal też padaczkę dokładnie odruch hakowy ale że badanie wyszło dobrze to mam shiozofremie. Dla tego nie wiem czy już dłużej na to nie cjorujet bo zawsze badałam neuropatyków i różne leki na shizofremię. Tu za granicą są chu...e a nie lekaże a na razie nie mam możliwość polecieć i leczyć się w Polsce.

Michal88
Początkujący

11 sty 2020, 10:00

Przyjmowałem rispolept 2mg 1/2-0-1/2 leczenie w miarę dobre jakieś chęci wróciły i mniejsze zmęczenie Ale co z tego jak jestem praktycznie wykastrowany. Po olanzepinę już lepiej ale senność masakryczna ciężko funkcjonować

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

11 sty 2020, 11:10

Rispolept to g..., Olzapin też, na mało kogo dobrze działa. Ja brałam Olzapin 12 lat i skutki są może nie katastrofalne, ale że tak powiem nie przysłużyło się to mojemu zdrowiu. Teraz biorę Abilify, najlepszy dla mnie lek. :)
Czemu to mówię - czasem dobranie leków wymaga dużo czasu i fatygi i nieraz pacjent ma przez to problemy. Ale jeśli lekarz ma wszystko w tyłku, jak moja poprzednia lekarka i wielu innych "specjalistów", to niestety...

Mojemu się chce pracować i dbać o pacjentów i są dobre efekty. :)

A co do reszty tego co napisałeś to niestety ciężko mi się wypowiadać. :( Musiałbyś pewnie zrobić jakieś szczegółowe badania.
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Wróć do „Schizofrenia”